onlineyedekparca sitesi yaptır  0532 424 44 55

Oto yedek parça satış sitesi yaptırmak istiyorsanız lütfen whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.

Oto yedek parça sitesi standart e-ticaret sitelerinden çok daha farklıdır. E-ticaret sitesisi konusunda uzman onlarca firma bulabilirsiniz ama bunların neredeyse hiçbiri aynı performansı yedek parça siteleri için size veremez.

Oemin ne olduğunu bile standart e-ticaret sitesi uzmanlarına ya da yazılımcılarına anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Parça eşleştirme mantığını anlatmak günlerce sürebilir. Depo süreçleri en karışık olan sektörlerin başında oto yedek parça sektörü gelir. Bu sebeple, yedek parçayı tanıyan, oem ve parça eşleştirme mantıklarına hakim, üreticilerin hemen hepsiyle dirsek temasında bulunmuş, onların webservis yapılarını ve dolayısı ile parça kodlama sistemlerini bilen uzmanlarla çalışmak size hem hızlı hem de çalışan bir yedek parça sitesi yapmakta bir numaralı destek olacaktır.

İnternetten Yedek Parça Satın

2000'li yılların başlarından itibaren oto yedek parça dünyasının içinde olan uzmanlarımızın bu sektördeki bilgi ve birikimleri, yazılım ve web tasarım uzmanlarımızın yaratıcılıklarıyla bütünleşerek Türkiye'nin en iyi altyapıya sahip oto yedek parça web sitelerinin tasarlanmasını sağlıyor.

Türkiye'nin en büyük yedek parça tedarikçileri ile bir şekilde dirsek temasında bulunup projeler geliştirmiş uzmanlarımız, tedarikçi xml ve webservis yapılarını iyi bilmektedirler. Farklı tedarikçilerden sağlanan xml leri ve buradaki farklı kodlara sahip ürünlerini dilerseniz tekilleştirmekte işlerinin en iyilerdirler. Mesela kimi tedarikçide BSH ile başlayan Bosch markalı yedek parça kodlarının kimisinde BSCH ile başladığını, kimilerinde ise bu marka kodunun parça kodunun sonunda olduğunu bilirler. Sizin yazılımcılara ve e-ticaret firmalarına günlerce bu mantığı anlatmanıza gerek kalmaz. Tecrübelerimiz sonucu oluşturduğumuz parça tekleme ve eşleme sistemi ile farklı tedarikçilerden aldığınız aynı ürünleri rahatlıkla eşleştirebiliyoruz.

Wordpress, woocommerce, magento, shopify ya da shopiverse gibi hazır sistemler üzerine sitenizi inşa etmiyoruz. Yedek parça için özel olarak yazılan kendi kodlarımız ile hizmet veriyoruz. Standart e-ticaret firmaları ile 1 yılda ulaşacağınız noktaya, sektöre özel tecrübelerimiz sayesinde 3 ay gibi çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yaşayacağınız sorunları siz daha yaşamadan sizlere çözüm önerileri ile birlikte aktararak, emin adımlarla sektörün liderleri arasında yerinizi almanızı sağlarız.

Sistemin genel özellikleri:

Araç Parça Eşleştirmesi

Araç seçerek araca özel oto yedek parçaların listelenmesi

Katalog Sistemi

Yedek parçaların rakip kodları, eşlenikleri, detay bilgileri ve resimlerinin otomatik olarak doldurulması

TecDoc Entegrasyonu

Tec Alliance anlaşması ile TecDoc entegrasyonlu profesyonel siteler

Şasi Süzme Sistemi

Araç şasi numaralarından araca özel yedek parçaların listelenmesi

Oto Tamirci / Servis Yazılımı - Ücretsiz 30 Gün Deneme

Ayrıca, sektöre özel tecrübemizle yazdığımız oto tamirci ve servislerine özel web tabanlı çözümümüz için de dilerseniz bizimle iletişime geçerek demo talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz 30 gün deneme sürümü ile tamirci programımızı test edebilirsiniz.

Yazılım tamamı ile oto servislerin istekleri doğrultusunda, sıfırdan kodlandı. Hiçbir hazır sistem ya da yazılım kullanılmadı. Diğer birçok tamirci programı gibi standart muhasebe programlarının devşirilmesi ile oluşturulmadı. Konusunun en iyilerinden bir Mercedes ve bir Audi&Volkswagen servisinin talepleri doğrultusunda, onların yönlendirmesi ile ortaya çıkarıldı. Bu anlamda sektöründeki ilk yazılım olma özelliğini taşımaktadır.

Tamirci programımız tamamı ile web tabanl olduğu için herhangi bir cihaz ya da işletim sistemine bağlı değildir. Android, IOS, Windows, Linux ve diğer tüm işletim sistemine sahip cihazlarda sorunsuz olarak çalışır. Sistem doldu ya da bilgisayarınızın özellikleri iyi olmadığı için yavaşladı gibi bahaneler üretmez çünkü bilgisayarınızda çalışmaz. Size ekstra bir ram ya da işlemci ya da bilgisayar masrafı çıkarmaz. Bilgisayarınıza virüs girer ya da bilgisayarınız çökerse bilgilerim kayboldu sorunu yaşamazsınız. Oto tamirci yazılımı günlük olarak otomatik yedeklenir. Bir tablet, cep telefonu ya da notebook ile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Programda herhangi bir kullanıcı ve lisans sınırı yoktur. Dilediğiniz sayıda kullanıcıyla sisteme giriş yapabilirsiniz. Kurulum için herhangi bir dosya yüklemek zorunda kalmazsınız.

Stok takibinden servise giriş çıkış yapan araç bilgilerine, araçların resimlerinden şasi numaralarına, çay çorba masrafından çalışan masraflarına kadar tamirhaneniz ya da servisinizle ilgili tüm bilgileri bu program aracılığı ile takip edebilirsiniz. Dükkanınızda olmadığınız zamanlar endişelenmenize gerek kalmaz. İnternete erişimi olan herhangi bir bilgisayardan servisteki tüm herşeyi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yıllık muhasebe devri gibi bir işleme ihtiyaç duymazsınız. Faturalarınızın çıktısını alabilir, basılı ve basılı olmayan detayında rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Bu ve daha birçok özelliği olan tamirci programımız için whatsapp hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurulum işlemlerinizi İstanbul için 1 günde gerçekleştiriyor ve tamirci programınızı size teslim ediyoruz.